Garantii

2 aastat turvalisust

Kõigil MultaVEXi  sõelkoppadel on 1-aastane garantii alates ostu kuupäevast. Registreerides oma MultaVEX Vibra sõelkopa 30 päeva jooksul meie kodulehel saate veel lisaks ühe aasta garantiid.

Garantii sertifikaadid on mudelist  ja kliendist sõltuvad; iga kopp tuleb registreerida eraldi.

Registreerimist ja täiendavat garantiid ei saa üle kanda teistele isikutele või ettevõtetele.

Probleemide ilmnemisel MultaVEXi sõelkopaga, mis on loetletud garantiitingimustes ja probleem on tingitud tootmise defektidest, materjali või töötlemisvigadest; MultaVEX parandab oma kopa tasuta vastavalt garantii tingimusetes Generic Garantii Tingimustes märgitule. Et säilitada kopa garantii kahe aasta jooksul tuleb koppa kasutada ja hooldatakse kooskõlas MultaVEXi ohutus- ja kasutusjuhistega.

Garantiiremondi nõude esitamiseks, võtke ühendust MultaVEXi  edasimüüjaga või kohaliku MultaVEX klienditoega.

Kopa saatmisel garantiiremonti peab temaga kaasas olema kehtiv ostutšekk või arve. Täiendava garantii aasta ajal tehtava remondi korral peab kopaga kaasas olema arve ja lisaks kehtiv sertifikaat laiendatud garantii kinnitamiseks. Dokumentide puudumisel garantii ei kehti.

Garantiijuhtumist tuleb teavitada nii kiiresti kui võimalik. Garantiijuhtum tuleb esitada garantiiaja jooksul.

Teie esitatud informatsiooni mis edastatakse registreerimise vormiga on salvestatud MultaVEX klientidibaasi. Seda teavet kasutatakse klienditeeninduses, turunduseks ja tehniliseks toeks. MultaVEX jätab endale õiguse pöörduda kliendi poole kas otse või MultaVEXi edasimüüja kaudu näiteks seadmega seotud probleemide lahendamiseks, toote uuenduste ja võimalike tehniliste rikete teatamiseksning ka turundamise eesmärgil . Registreerimine annab MultaVEX Oy (OÜ) õiguse säilitada ja kasutada registreerimise detaile.

Garantii registreerimine

  • DD dot MM dot YYYY